Автовокзал в Івано-Франківську

Вулиці та площі - Івано-Франківськ, площа Привокзальна 1

 

 

  • Поділитися

В перше автобусні маршрути між Станіславом (стара назва Івано-Франківська) та сусідніми містечками з’явилось в 1931 році, а регулярним воно стало десь в 1938 році. З того періоду станція автовокзалу розміщувалась в будівлі залізничного вокзалу.
Новий автовокзал в Івано-Франківську був офіційно, в урочистій обстановці, відкритий тільки в 2010 році. Будівля центрального автовокзалу зведена за адресою вулиця Привокзальна, 15, що неподалік від головного залізничного вокзалу Івано-Франківська. Раніше на цьому місці стояли бокси для зберігання вантажів, які належали Львівській залізниці. Після передачі цієї території місту в 2000 році тут розпочалось будівництво автовокзалу. Зводилась головна автобусна станція Івано-Франківська за кошти інвесторів, а саме за кошти товариства «Галицька марка». Сама будівля була готова ще 2008 році, однак через невирішеність майнових розбіжностей між інвесторами та міською владою її відкрили аж через два роки.
Сучасний центральний автовокзал в Івано-Франківську має шість посадочних платформ. Звідси курсує близько п’яти сотень рейсів в різні кінці області, країни та Європи. Пасажиро потік вокзалу складає близько шести тисяч пасажирів в день.

Вулиці та площі, Автовокзал в Івано-Франківську

Івано-Франківськ, площа Привокзальна 1
Рекомендуємо переглянути
Показати більше