Ресторан Овен

Кафе, Ресторани - Івано-Франківськ, вул. Галицька, 145

Tel. +38 (0342)58-85-82

 

 

  • Поділитися

Ваш відпочинок в Івано-Франківську набуде особливого змісту, якщо Ви завітаєте у ресторан «Овен», який знаходиться на вулиці Галицькій, 145. Святкування пам’ятних дат у ресторані «Овен» (Івано-Франківськ) може набути широкого розмаху, адже зі смаком оформлені зали закладу можуть умістити 100 та 190 осіб. Крім того, Ваш відпочинок приємно доповнить щоденна жива музика для відвідувачів.

Для істинних поціновувачів прекрасного особливо припаде до душі вишукано-галантний стиль оформлення ресторану та його оригінальне планування. Варто звернути увагу, що стіни закладу виконані у пастельних тонах та подекуди прикрашені високохудожніми розписами. Приємне освітлення бра і картини на стінах додають приміщенню затишку та комфорту. На особливу увагу заслуговують вишукані елементи інтер’єру, які вносять у дизайн ресторану самобутність та колорит, зокрема:

•оригінальні вітражі,

•дерев’яні панелі з чудовою різьбою,

•колони у коринфському ордері та ін.

Для зручності гостей закладу ресторан пропонує скористатися власним паркінгом. Тож завітайте у ресторан «Овен» (Івано-Франківськ), збагатіться новими враженнями та отримайте неймовірну насолоду від відпочинку!

Кафе, Ресторани, Ресторан Овен

Івано-Франківськ, вул. Галицька, 145
Рекомендуємо переглянути
Показати більше