Спортивно-розважальний комплекс ЦУНАМІ

Активний відпочинок - Івано-Франківськ, вул. Довженка 29

Tel. +38(0342)71-40-60

 

 

  • Поділитися

Неперевершено відпочити та незабутньо провести час незалежно від пори року Ви зможете у багатофункціональному комплексі «Цунамі», який вважається одним з найбільших та найсучасніших відпочинкових центрів України. До слова, комплекс «Цунамі» гармонійно поєднує у своїй діяльності такі напрями відпочинку як розважальний, спортивний та оздоровчий.

Веселий відпочинок з друзями передусім варто розпочати з відвідин захоплюючого аквапарку комплексу «Цунамі», де на величезній території у 10000 квадратних метрів для любителів плавання розміщені численні басейни, зокрема, «Сенрфінг» та «Хвиля», а також головний, приймальний та дитячий басейни з фонтанами та гірками. Любителям водяних атракціонів та розваг аквапарк пропонує гірки – «Вітраж», «Камікадзе» та «Анаконда». А для охочих до пірнання аквапарк організував «Дайвінг клуб», глибина занурення якого сягає 12,5 м. До речі, на території аквапарку розміщені також зовнішній басейн, бар «Острів» (мокра зона) та кафе «Цунамі». До послуг відвідувачів пропонується відвідати сауну, джакузі та турецьку лазню, а також розслабитися під час професійного масажу. Варто наголосити, що всі басейни аквапарку «Цунамі» обладнані сучасними системами очищення, а спеціальні системи підтримують постійну температуру та вологість приміщень.

Наступним місцем комплексу «Цунамі», де можна збагатитися яскравими емоціями, є льодова арена, адже у будь-яку пору року відпочинок на ковзанах всім додає гарного настрою. Для бажаючих навчитися володіти клюшкою та шайбою чи віртуозно кататися на ковзанах діють, відповідно, школи хокею та фігурного катання. Льодова арена пропонує просту карткову систему відповідно до розкладу сеансів. Також тут Вам допоможуть підібрати ковзани та нададуть можливість скористатися послугами професійного персонального тренера.

До комплексу «Цунамі» входять також затишний готель та вишуканий ресторан на 300 осіб, у якому можна не тільки скуштувати смачні страви у приємній атмосфері під живу музику, а й замовити святкування визначної події – весілля, ювілею, випускного вечора тощо.

Активний відпочинок, Спортивно-розважальний комплекс ЦУНАМІ

Івано-Франківськ, вул. Довженка 29
Email :
Рекомендуємо переглянути
Показати більше