Розважально-відпочинковий комплекс Betford

Активний відпочинок - Івано-Франківськ, вул. Крайківського, 1б

 

 

  • Поділитися

Що означає елітний відпочинок? Це не тільки вишуканий інтер’єр ,дорогі напої ,високі ціни і клубна система ,а насамперед ледь вловимий дух справжньої турботи і піклування про кожного відвідувача. Щоб зрозуміти ,що саме маємо на увазі –варто завітати до розважально-відпочинкового комплексу «БЕТФОРД».
Британська стриманість інтер’єру ,зі смаком підібрані шпалери і картини ,розкіш темного золота і відчутна свіжість оливкових барв ,чудово пасує атмосфері цього закладу ,де грають в одну з найаристократичніших ігор сучасності-більярд.
Створений з врахуванням інтересів кожного гостя ,наш заклад дарує омріяну і жадану свободу вибору комфортного відпочинку для кожного :гра в більярд чи перегляд футбольних матчів, кальян.Наш заклад поєднює всі переваги ресторану і нічного клубу.
В нас Ви зможете насолодитися ексклюзивними гастрономічними шедеврами: справжня італійська піца на дровах ,м»ясні страви з тандиру та мангалу ,вишукані десерти.
Гостинно запрошуємо Вас відсвяткувати урочисті події ,сімейні свята ,корпоративи та бенкети.
Обіцяємо бездоганне обслуговування ,затишок ,хороший настрій та незабутні враження. Відвідавши цей надзвичайний заклад Ви обов’язково повернетесь сюди знову!

Активний відпочинок, Розважально-відпочинковий комплекс Betford

Івано-Франківськ, вул. Крайківського, 1б
Рекомендуємо переглянути
Показати більше